BarbariansElita

BarbariansElita

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-02-27 21:30:13

piootreek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 16
Punktów :   

piootreek

To ja moze tez kilka slow o sobie powiem
Fanatyk gier via gralem w sporo gier najwieksze osiagniecie to 6 miejsce na swiecie w grze thecrims w dosc wczesnym sezonie...
A co do glad zaczolem grac jak bylo juz z pare serwow ale bylo ich malo zaczolem gre na 2 serwerze jakies 1.5 roku temu moze troche mniej mialem bardzo dobre konto rywalizowalem wtedy z tymi co sa w tej chwili w granicach 10 miejsca niestety wtedy mi sie cos odmienilo o na 42 lvlu przestalem grac postac jest nadal na 2 serwerze jednak bez ekwipunku bez niczego na 17 serwerze zaczolem grac w grudniu moja pierwsza gildia byl Barbarians wtedy tez poznalem vega on mnie przyjol pod warunkiem ze sie bede rozwijal to byly poczatki barbarians bo bylo malo czlonkow niestety na okolo 15 lvlu opuscilem gildie bo nie wiedzialem czy wroce do gry po 3 tygodniach wrocilo zajelo mi troche czasu ogarniecie wszystkiego ale pozniej juz bez zadnej przerwy gralem zapewne gdyby nie ta przerwa mialbym lvl blizszy twentemu ale poznalem sporo fajnych ludzi i gildia jak najbardziej odpowiada mam nadzieje ze zblizylem Wam moja osobe hehe

Offline

 

#2 2009-02-28 20:12:59

Allegro

Farma

Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: piootreek

piotrek ale daje sie ODPOWIEDZ ,a nie NOwy wątek , bo popatrz co żeś zrobił

Offline

 

#3 2009-03-01 15:02:44

piootreek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 16
Punktów :   

Re: piootreek

Allegro dobrze zrobilem bo ja nie odpowiadalem w temacie XQS tylko seb opisywalem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-zjednoczeni.pun.pl www.psf.pun.pl www.managernba.pun.pl www.ojciecmateusz.pun.pl www.opowiadaniasf.pun.pl