BarbariansElita

BarbariansElita

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-02-21 13:11:33

XaooQsseS

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 12
Punktów :   

XaooQsseS [XQS]

XaooQsseS[XQS]

Wejdź mi w droge, a zatańcze na twoim grobie,
bo tam skąd pochodze Bóg rzadko staje na mej drodze!


Nie musisz mnie znać, ważne żebyś się bał!
Do gildii dołączyłem tak samo jak każdy inny gracz mistrzem był wtedy vego1. W Gladiatusa gram praktycznie od jego początku z długą półroczną przerwą. Poprzednim serwerem był serwer 7 - postać na 83lvl - wróciłem do niej po update [przed nim była bardzo mocna] ale po update i po długiej przerwie konto zeszlo na psy więc trzeba było je oddać.
Na serwerze 17 zacząłem gre 12 listopada 2008r. na początku grałem sobie ot tak dla przyjemności i poznania gry po update. Gdy trafilem do Barbarians chcialem bardzo dorównać najlepszym wówczas : Djszwabik, vego1, twenty. To było moim priorytetem. Czy dorównałem? Nie mi to oceniać. Lat mam zaledwie 15. Byłem kiedyś czołowym graczem MetalDamage.pl [top7 w wygranych $ - jedna z legend gry (jeśli tak wolno mi o sobie powiedzieć]

Ave Gladiatorzy XQS!



Wejdź mi w droge, a zatańcze na twoim grobie,
bo tam skąd pochodze Bóg rzadko staje na mej drodze!

Offline

 

#2 2009-02-27 15:44:05

Allegro

Farma

Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: XaooQsseS [XQS]

nie wiem czemu ale mój poprzednik praktycznie ma podobny życiorys do mnie, mianowicie:

Do gildii dołączyłem tak samo jak każdy inny gracz mistrzem był wtedy vego1. W Gladiatusa gram praktycznie od kiedy powstał 7 serwer z długą półroczną przerwą. Poprzednim serwerem był serwer 7 - postać na 86lvl - wróciłem do niej po update [przed nim była bardzo mocna] ale po update i po długiej przerwie konto zeszlo na psy więc trzeba było je oddać, ale mam tam zbyt wiele znajomych dlatego zostałem tam i gram tak dla picu.
Na serwerze 17 zacząłem grać nie tak dawno na początku grałem sobie ot tak dla przyjemności i poznania gry po update. Gdy szukałem gildii zauważyłem gildie Barbarians .Chcialem bardzo dorównać najlepszym wówczas : Djszwabik, vego1, twenty. To było moim priorytetem. Czy dorównałem? Nie mi to oceniać. Lat mam zaledwie 24. Byłem kiedyś czołowym graczem MetalDamage.pl [top5 w najbardziej lubianych graczach - jedna z legend gry (jeśli tak wolno mi o sobie powiedzieć]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.prawdziwasztuka.pun.pl www.dasta.pun.pl www.forumtira.pun.pl www.managerfootball.pun.pl www.zumico.pun.pl